تبلیغات
 ... خوش آمدید

شما تا 25 ثانیه ی دیگر منتقل می شوید

با عرض خسته نباشید به دوستان عزیز ،
از امروز دیگه روی سیستم ایجاد و مدیریت سایت وی سی پنل مطلب مینویسم ،
الان هم در حال انتقال مطالب وبلاگم با كمك سیستم انتقال مطالب وی سی پنل به سایت جدیدم هستم .
شما تا چند لحظه ی دیگه به طور خودکار به سایت جدید وارد می شوید ...
اینم آدرس سایت : http://planetdl.ir


/post/archive/1389/5
/post/archive/1389/4
/post/archive/1389/3
/post/archive/1389/2
/post/archive/1389/1
/post/archive/1388/12
/post/archive/1388/11
/post/archive/1388/10
/post/archive/1388/8
/post/archive/1388/7
/post/archive/1388/6
/post/archive/1388/5
عنوان :کسب درآمد به مدلی جدید و پرداخت پایین...
متن :
 

نحوه  انجام تبلیغات و کسب درآمد از سایت :

به کاربران پس از عضویت در سایت پنل کاربری اختصاصی ارائه می شود که می توانند با شناسه کاربری خود وارد این بخش شوند و به فعالیت خود در زمینه تبلیغات ویا درآمدزایی ویا هر دوی آنها بپردازند.

الف – نحوه کسب درآمد :

کاربر با ورود به پنل کاربری خود بخشی با عنوان « پرداخت در ازای کلیک » را مشاهده می کند که با داخل شدن به این قسمت تعدادی بنر تبلیغاتی را مشاهده می کند که با کلیک بر روی بنر مورد علاقه اش و مشاهده تبلیغ پس از گذشت مدت زمان تعیین شده ( حدود 40 الی 80 ثانیه ) که در بالای صفحه ی تبلیغ در حال شمارش معکوس است پیام تشکری ظاهر دریافت می نماید و سپس درخواست می شود تا بر روی گزینه ی درست کلیک نمایید و سؤال بدین شرح است : امروز چند شنبه است؟ شنبه ، یکشنبه و ... که با کلیک بر روی گزینه ی درست پورسانت بازدید از تبلیغ ( 30 و 40 تومان ) به حساب کاربر افزوده می شود. همچنین کاربران می توانند با زیرمجموعه گیری به مقدار 5 درصد از درآمد زیرمجموعه هایشان را نیز دریافت نمایند. برای انجام زیرمجموعه گیری کاربر باید به بخش « مرکز زیرمجموعه گیری » مراجعه کرده و لینک و بنر اختصاصی خود را دریافت نموده و در سایت و یا وبلاگ و یا ایمیل های خود قرار داده و زیرمجموعه گیری نماید.

پس از آنکه حساب کاربر به حدّ لازم رسید می تواند درخواست پرداخت درآمد نماید که در این قسمت سه گزینه وجود دارد : 1 – کارت شارژ ایرانسل 1000 تومانی 2 – کارت شارژ همراه اول 2000 تومانی 3 – وجه نقد 10000 تومانی.

توجه داشته باشید که مینیمم پرداخت 1250 تومان می باشد.

کارت شارژهای درخواست شده بلافاصله پس از انجام درخواست ظاهر می شود و رسیدگی به درخواست های وجه نقد روزهای زوج هفته انجام خواهد شد.    

ب - نحوه تبلیغات :

در پنل کاربری بخشی با عنوان « شارژ حساب » وجود دارد که کاربران می توانند با ورود به این بخش اطلاعات قبض پرداختی خود را وارد نموده و درخواست شارژ حساب خود را نمایند، سپس مدیریت سایت اطلاعات ارسالی را بررسی نموده و اعتبار خریداری شده را به میزان 10 الی 30 درصد بیشتر از وجه پرداخت شده به حساب کاربر انتقال می دهد تا بتواند تبلیغات در سایت به تبلیغات بپردازد. جهت قرار دادن تبلیغ در سایت، کاربر با ورود به قسمت سفارش آگهی و کلیک بر روی گزینه « جدید » فرم مربوط به سفارش آگهی برای وی به نمایش در می آید که باید اطلاعات خواسته شده را پر کرده و ارسال نماید که این اطلاعات شامل : عنوان تبلیغ ، توضیحات ، فایل بنر ، اندازه بنر و لینک مقصد می باشد. پس از آن آگهی به بخش مدیریت سایت ارجاع داده می شود که پس از تأیید توسط مدیر، بنر تبلیغاتی مورد نظر فعال شده و در تمامی پنل های کاربری در بخش « پرداخت در ازای کلیک » بطور همزمان به نمایش در می آید. با هر بار کلیک بر روی تبلیغ مبلغ 50 تومان از اعتبار تبلیغ دهنده کم می شود و تبلیغات وی تا زمانی به نمایش در می آید که اعتبارش صفر شود، پس از صفر شدن اعتبار وی تبلیغات مربوطه غیرفعال می شود تا زمانیکه اعتبار جدیدی خریداری شود.

نکته : در سفارش تبلیغ محدودیت تعداد و اندازه ی بنر وجود ندارد.

 

الف – ثبت نام :

با ورود به این بخش و وارد کردن اطلاعات کاربری خود بر روی دکمه « ثبت نام » کلیک نمایید، پس از آن ایمیلی بمنظور فعال سازی عضویتتان به آدرس ایمیلتان ارسال می شود که حاوی لینک فعال سازی می باشد که با کلیک بر روی آن عضویت شما در سیستم فعال می شود.

ب – ورود :

در این قسمت با ورود شناسه کاربری و رمزعبورتان می توانید وارد پنل شخصیتان شوید و به انجام تبلیغات ویا کسب درآمد اقدام نمایید.

در صورتی که رمزعبور خود را فراموش کرده اید بر روی دکمه « بازیابی رمزعبور » کلیک نمایید آنگاه از شما آدرس ایمیلتان خواسته می شود که با وارد کردن آن رمزعبور جدیدی برایتان ارسال می شود.

ج – پنل کاربری :

1 - اطلاعات کاربری من :  در این قسمت اطلاعات کاربری از قبل ثبت شده ی شما قابل مشاهده است و همچنین یک سری اطلاعات در مورد حساب بانکیتان خواسته شده که به منظور دریافت نقدی درآمدتان این قسمت ها را نیز باید پر کنید.

2 - حساب کاربری من :  در این بخش کلیه دریافتی ها ، پرداختی ، مجموع حساب و همچنین اعتبار خریداریتان از سایت ثبت گردیده است.

3 - درخواست پرداخت درآمد :  پس از آنکه میزان درآمدتان به حداقل لازم رسید شما می توانید با ورود به این بخش یکی از سه گزینه ی کارت شارژ ایرانسل هزار تومانی ، کارت شارژ دوهزار تومانی همراه اول و یا وجه نقد 10000 تومانی را انتخاب نمایید. کارت شارژها بلافاصله پس از درخواست برایتان ظاهر می گردد و وجه نقد در روزهای زوج هفته به حساب بانکیتان واریز خواهد شد.

4 - شارژ حساب :  با ورود به این قسمت و ثبت اطلاعات فیش پرداختی و یا در صورت انتقال کارت به کارت با ورود شماره ارجاع می توانید درخواست خود را برای گرفتن اعتبار جهت تبلیغات در سایت اعلام نمایید تا پس از بررسی اطلاعات ارسالیتان توسط مدیر سایت ، اعتبار درخواستی در حسابتان فعال شود.

5 - پرداخت در ازای کلیک :  با ورود به این بخش با بنرهای تبلیغاتی تبلیغ دهندگان در سیستم مواجه می شوید که با کلیک بر روی این بنرها و مشاهده ی تبلیغات پورسانتی به عنوان درآمد به حسابتان افزوده می شود. کار به اینصورت است که پس از اینکه از تبلیغ مورد به مدت تعیین شده دیدن نمودید یک سؤال با این عنوان که « امروز چند شنبه است؟» ظاهر می گردد که با کلیک بر روی گزینه ی درست پورسانت تعیین شده به حسابتان افزوده می شود.

6 - صندوق پیام :  از این بخش می توانید پیام های مدیر سایت را مطالعه نمایید.

7 - آمار آگهی های من :  در این بخش می توانید عنوان آگهی خود را به همراه تعداد کلیک هایی که بر روی آن انجام شده مشاهده نمایید.

8 - سفارش آگهی :  پس از آنکه اعتبار مورد نیاز خود را خریداری نمودید این بخش برای شما فعال خواهد شد که می توانید آگهی خودتان را سفارش دهید، پس از سفارش ، آگهی شما توسط مدیر سایت بررسی و در صورت مطابقت آن با قوانین سایت فعال خواهد شد. در این قسمت شما قادرید اطلاعات آگهی خود را مشاهده نمایید و در صورت تمایل آن را حذف نموده و یا آگهی دیگری ایجاد نمایید. توجه نمایید با به پایان آمدن اعتبار شما در سیستم، آگهی شما بطور خودکار غیرفعال شده و دوباره پس از خرید اعتبار به حالت فعال در می آید.

9 - آمار زیرمجموعه های من :  در این قسمت تعداد و شناسه های کاربری زیرمجموعه های شما ثبت می گردد. توجه داشته باشید که 5% از درآمد زیرمجموعه هایتان به حساب کاربریتان افزوده می شود.

10 -  مرکز زیرمجموعه گیری :  در این قسمت لینک و کدبنر جهت تبلیغات سیستم و زیرمجموعه گیری برایتان گنجانده شده که می توانید از آن ها استفاده نمایید.

11 -  خروج : با کلیک بر روی این گزینه، شما از پنل خود خارج شده و به صفحه اصلی سایت هدایت می شوید.


http://www.parlaclick.com/?register&refer=Human_magestic

سیستم تبلیغاتی پارلا کلیک با هدف گسترش بستری مناسب جهت تبلیغات در زمینه تجارت الکترونیک تحت نظر شرکت پارلا تبلیغ گستر به شماره ثبت 8706 در سال 1389 پا به عرصه نهاد.

 

هدف این سیستم عضوگیری از کاربران اینترنتی و نمایش تبلیغات تبلیغ دهندگان در پنل اختصاصی اعضاء و وبسایت ها و وبلاگ های وبمسترها می باشد که البته یک سیستم درآمدزایی کاملاَ مطمئن برای کاربران اینترنتی می باشد که امکانات ویژه و نوینی را در اختیار ایشان قرار خواهد داد که باعث بالا رفتن انگیزه کاربران جهت فعالیت در این سیستم خواهد شد. کار این سیستم تبلیغاتی کاملاَ قانونی بوده و تمامی موازین جمهوری اسلامی ایران در آن به طور کامل رعایت خواهد شد.

 

 

مزایای سیستم تبلیغاتی پارلا کلیک نسبت به سایر سیستم های تبلیغاتی :

 

از مهمترین مزایای این سیستم برای تبلیغ دهندگان این است که تبلیغات خود را در مدت کوتاهی با نازلیترین قیمت به طور همزمان در پنل اختصاصی اعضاء و وبسایت ها و وبلاگ های وبمسترها به نمایش در آورده و به تعداد کثیری از کاربران اینترنتی نشان خواهند داد.

 

سیستم تبلیغاتی پارلا کلیک تعرفه های پایینی را از تبلیغ دهندگان دریافت و کارمزدهای بالایی را به عنوان درآمد به اعضاء خود پرداخت می نماید که در نهایت به سود هر دو گروه می باشد.

 

سیستم تبلیغاتی پارلا کلیک امکانات جدید و ویژه ای را برای اولین بار در ایران در اختیار اعضاء خود خواهد گذاشت که به موجب آن رضایت ایشان را جلب نماید. این سیستم با طرح ها و ایده های نوینی وارد عرصه رقابت شده است که در آینده نزدیک به معرقی آن ها خواهد پرداخت.

 

شرکت پارلا تبلیغ گستر در نظر دارد در آینده بسیار نزدیک مجموعه مختلفی از سایت ها با موضوع های متفاوتی را راه اندازی و معرفی نماید.

 

http://www.parlaclick.com/?register&refer=Human_magestic